Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiele szkół, ale mało dzieci. Są plany, które nie spodobają się rodzicom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2020 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Dwoje dzieci w klasie , no to już dobrobyt,to niemal posiadanie własnego nauczyciela , wynikać z tego powinno że takie placówki  wydają samych geniuszy.Cała ta walka jest w interesie nauczycieli i pozostałych pracowników tzw.oświaty  palaczy, wożnych, sprzątaczki.Mamy taki pokomunistyczny jeszcze  napęd do czynu partyjnego przejawiający sie właśnie budowa po wsiach  remiz, szkół , kosciołów, typowa zaściankowość   choćby byle jakie ale moje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzmy prawdę prawo finansowe wogole nie pozwala finansować oświaty kredytem. Gdyby tylko ludzie wiedzieli jaką mają siłę razem i nie wierzyli w te kłamstwa na temat szkól i kredytów to nasz jozio już dawno jeździłby taczka po urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić jeszcze oddziały 1-3 w Sulowie Gdyby nie oddział przedszkolny to byłoby tam tyle dzieci co chyba w Majdanie Czego nikt nie mówi o Sulowie tylko czepia się Majdanu o Studzianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić jeszcze oddziały 1-3 w Sulowie Gdyby nie oddział przedszkolny to byłoby tam tyle dzieci co chyba w Majdanie Czego nikt nie mówi o Sulowie tylko czepia się Majdanu o Studzianek
 bo ksiądz religi uczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie bierze pod uwagę dobro dzieci i społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystrzyca jest szkołą prowadzoną przez stowarzyszenie i gmina nie finansuje jej w takim stopniu jak pozostałe szkoły.Szkola sama pozyskuje środki na funkcjonowanie,a do tego ma najlepszą dyrektor na świecie panią M.Stępień która dwoi się i troi by robić coś dla tej szkoły.Jeszcze nigdy ta szkoła nie miała tyłu pomocy naukowych i sprzętów co za kadencji pani Stępień.Brawa dla tej pani!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt nie chce słyszeć o szkołach takich jak Bystrzyca.podobno że prawie tyle samo dokłada gmina jak i do innych szkół ciekawi mnie tu bo dla gminy licza sie cyferki a nie bezpieczenstwo i dobro dzieci.taka jest prawda dzieci to nasza przyszłość i każdy powinien tak myśleć no ale cóż są nieliczni w naszej gminie co uważają ze na dzieciach można zaoszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nonsens trzymać takie szkoły. A gmina powinna tylko zapewnić darmowy transport. A co którym się to nie podoba, pokazać drogi, które można by było wyremontować za te pieniądze. Takie szkoły są w całej Polsce, jeśli jedna gmina może zaoszczędzić 3mln rocznie, to ile by było w skali kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za 1-3 w Studziankch, Sulowie, Majdanie i Rudniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystrzyca jest szkołą prowadzoną przez stowarzyszenie i gmina nie finansuje jej w takim stopniu jak pozostałe szkoły.Szkola sama pozyskuje środki na funkcjonowanie,a do tego ma najlepszą dyrektor na świecie panią M.Stępień która dwoi się i troi by robić coś dla tej szkoły.Jeszcze nigdy ta szkoła nie miała tyłu pomocy naukowych i sprzętów co za kadencji pani Stępień.Brawa dla tej pani!!!
 żeby tak sobie samej tyłek wylizać to gibkości zazdraszczam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, jeżeli.dojdzie Sułów ja też popieram tą reformę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eleni jesteś nienormalna akurat jestem rodzicem ucznia z Bystrzycy i doceniam panią dyrektor. Myślisz że ona nie ma co robić tylko pisać sobie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście telewizję Każde słowo władzy może zostać zweryfikowane Może wtedy będą mówić zgodnie z prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy nie mogą pozwolić na likwidacje szkół w swoich miejscowściach bo likwidacja będzie oznaczać powolne wymieranie tych miejscowości. A mieszkańcy Sulowa powini wesprzeć inne miejscowości bo jeśli wójt zobaczy że łatwo mu poszło z likwidacją tych trzech szkół to i Sulów zlikwiduje w przyszłości, bo to będą kolejne oszczędności. A przy jego jakości rządzenia bardzo szybko braknie mu pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z tym oszołomem kierowanym przez cieslę,marionetka nie wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie bezpieczeństwo w małych szkołach,Jaki poziom nauczania,dobrze pamiętam kolegów którzy byli z łączonych klas albo była klasa do 10 osób to byli pchani przez nauczycieli byle klasa została,A potem poszli do szkoły średniej i było zdziwienie że się nie ucza albo wpadają w najgorsze towarzystwo do tego rodzice którzy twierdzą że dziecku się należy. A Ci co teraz krzyczą to większości ich dzieci skończyły dawno naukę i nie wiedzą jak to teraz wygląda przy tak małej ilości uczniów w klasie.A druga sprawa w tych miejscowościach gdzie miały być niby zlikwidowane szkoły to połowa dzieci już dawno chodzi do Zakrzówka bo jak twierdzą nie będą robić dzieciom krzywdy bo im większa ilość uczniów w klasie tym uczeń goni ucznia bo też chce się dobrze uczyć. Ja to Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ma od górny nakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po dzisiejszej sesji to już jestem pewna. Wójt był blady jak sciana on już słabnie ta funkcja go przerasta, it's Time to say Good Bye  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zbierzcie się w kupę i nauczcie go rozumu przecież to wy jesteście najwyższą władzą. Ja nie wiem dlaczego rada gminy jeszcze nie korzysta z tego przywileju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ci radni co się wstrzymali z poparciem to tak naprawdę wstrzymując się jednak głosowali za zmianami w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...